Noclegi w Borowicach

(5)

Borowice noclegi w Karkonoszach.

Wybierając się w Karkonosze większość, jako miejsce noclegu, wybiera Karpacz czy Szklarską Porębę. Zachęcamy do zatrzymania się w mniejszych miejscowościach - takich jak Borowice. Stąd również można rozpoczynać wycieczkę w Karkonosze, a jednocześnie Borowice położone są niedaleko Karpacza i Jeleniej Góry.

Po wpisaniu w pole wyszukiwarki - Borowice Noclegi - pojawia się wiele stron wyników. Mamy do wyboru ośrodki wczasowe, apartamenty, pensjonaty, pokoje czy domki. Decydując się na tanie noclegi w Borowicach warto rozważyć ofertę pokoi gościnnych i kwater prywatnych, niestety, czasem tańsza oferta wiąże się z większą odległością od szlaków turystycznych czy wyciągów narciarskich.

Borowice to mała miejscowość położona u stóp Karkonoszy, niedaleko Karpacza. Nie jest to miejsce, w którym jest wiele obiektów noclegowych. Większość miejsc noclegowych zapewniają dwa ośrodki wypoczynkowe, do tego kilka obiektów oferujących pokoje i apartamenty oraz lapońska wioska. 

Pomimo małej ilości obiektów noclegowych zakres cen jest dość duży. Znajdziemy nocleg w przedziale 25-40 zł od osoby za dobę, ale w bardziej luksusowych obiektach ceny kształtuja się w okolicy 100 zł.

Wyślij zapytanie

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00