Atrakcje w Borowicach

(9)

Stok narciarski KOLEBA w Borowicach Spędzasz urlop czy ferie zimowe w Borowicach i zastanawiasz się gdzie na narty w Borowicach? Czy trzeba jechać do Karpacza? Nie!  W Borowicach funkcjonuje... więcej »

Borowice, Ośrodek Hottur

Borowice szlaki turystyczne Większość turystów, którzy chcą wędrować po Karkonoszach przyjeżdża do dużych ośrodków turystycznych: Karpacza i Szklarskiej Poręby, obawiając się,... więcej »

Borowickie spotkania z poezją śpiewaną - Gitarą i ... Latem, poza wycieczkami w góry, w Borowicach można również wziąć udział w imprezie kulturalnej – Gitarą i ... – fest... więcej »

Borowice, na polanie

Świątynia Wang w Karpaczu Świątynia Wang to czynny, ewangelicki Kościół Górski Naszego Zbawiciela - to jedna z najbardziej rozpoznawalnych ciekawostek, nie tylko Karpacza, ale r&oacu... więcej »

Karpacz, ul. Na Śnieżkę 8

Małe miasteczka, dziki zachód, kraina Świętego Mikołaja, podwodny świat, makieta bitwy powietrznej oraz wiele innych. Do dyspozycji odwiedzających są również: stanowiska sterowa... więcej »

ul. Karkonoska 32, 58-540 Karpacz

Karkonosze - najwyższa partia Sudetów Karkonosze ciągną się od Przełęczy Szklarskiej do Przełęczy Lubawskiej - to w przybliżeniu 36 kilometrów, szerokość tego pasma to od 8 do 20 kil... więcej »

Słonecznik to jedna z karkonoskich, granitowych grup skalnych. Zlokalizowany jest ponad Wielkim Stawem, przy czerwonym szlaku turystycznym, pomiędzy schroniskami Odrodzenie i Dom Śląski. Słonecznik... więcej »

Smogornia – szczyt położony na głównej grani Karkonoszy, zwanym także Śląskim Grzbietem. Wysokość Smogorni to 1489 m n.p.m. Kolejne karkonoskie szczyty od Smogorni w kierunku zach... więcej »

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00